ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Твърд диск, Transcend 4TB, M.2 2280, PCIe Gen4x4, NVMe, 3D TLC, DRAM-less Твърд диск, Transcend 4TB, M.2 2280, PCIe Gen4x4, NVMe, 3D TLC, DRAM-less
Твърд диск, Transcend 4TB, M.2 2280, PCIe Gen4x4, NVMe, 3D TLC, DRAM-less
Transcend
КОД:
TS4TMTE245S
‣
M.2 (2280)
‣
Up to 4000 MB/s
‣
За лаптоп / настолен
‣
4096GB
‣
Up to 5300 MB/s
223,39 €
/
436.91 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 096 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 5300 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 4000 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | NVMe PCIe Gen 4 x4 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.42 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Гаранция | 60 месеца |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна