ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- SSD хард дискове
- Твърд диск, Patriot P220 256GB SATA3 2.5 Твърд диск, Patriot P220 256GB SATA3 2.5
Твърд диск, Patriot P220 256GB SATA3 2.5
Patriot
Изчерпан
КОД:
P220S256G25
‣
2.5 inch SATA
‣
Up to 490 MB/s
‣
За лаптоп / настолен
‣
256GB
‣
Up to 550 MB/s
61,00 €
/
119.31 лв
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
- Технически параметри
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 256 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 490 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 46 g |
| Други | Trim Command Supported; S.M.A.R.T health info supported; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна