ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- SSD хард дискове
- Твърд диск, Patriot P210 512GB SATA3 2.5 Твърд диск, Patriot P210 512GB SATA3 2.5
Твърд диск, Patriot P210 512GB SATA3 2.5
Patriot
ТОП ПРОДУКТ
КОД:
P210S512G25
‣
2.5 inch SATA
‣
Up to 430 MB/s
‣
За лаптоп / настолен
‣
512GB
‣
Up to 520 MB/s
104,76 €
/
204.89 лв
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 512 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 430 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.6 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 46 g |
| Други | Trim Command Supported; S.M.A.R.T. Health Information Supported; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; O/S Supported: Windows 7/8.0/8.1/10 |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна