ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Слушалки, TRUST GXT 411P Radius Gaming Headset Pink Слушалки, TRUST GXT 411P Radius Gaming Headset Pink
Слушалки, TRUST GXT 411P Radius Gaming Headset Pink
Trust
Изчерпан
КОД:
24362
‣
Стерео
‣
Обикновени
‣
3.5 mm Jack
26,07 €
/
50.99 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
- Технически параметри
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead with Large, soft and comfortable over-ear pads |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5mm headphone and microphone jack male |
| Микрофон | Dynamic, omnidirectional |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Microphone mute, volume control |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 - 20000 Hz; microphone: 100 - 8000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
| Дължина на кабела, m | Cable length main cable 1 m. |
| Цвят | Pink |
| Гаранция | 24 месеца |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна