ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Слушалки
- Слушалки Sony Headset MDR-ZX110 pink Слушалки Sony Headset MDR-ZX110 pink
Слушалки Sony Headset MDR-ZX110 pink
Sony
КОД:
MDRZX110P.AE
‣
Стерео
‣
Над ухо
‣
3.5 mm Jack
16,36 €
/
32.0 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
- Технически параметри
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm L-shaped stereo mini plug |
| Микрофон | - |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 12 – 22 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 98 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 24 ohm (1KHz) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | Pink |
| Други | 30mm dynamic driver unit for clear sound. Pressure relieving earpads for extended comfort. |
| Гаранция | 24 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна