ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T450s Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T450s
Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T450s
Lenovo
РЕНОВИРАН
ИЗЧЕРПАН
КОД:
80089547
‣
14" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
8GB DDR3L Onboard+So-Dimm
‣
Intel Core i7 5600U 2600MHz 4MB
‣
128GB 2.5 Inch SSD
‣
Intel HD Graphics 5500
142,11 €
/
277.94 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad T450s |
| Процесор: | Intel Core i7 |
| Процесор честота: | 5600U 2600MHz 4MB |
| Памет обем: | 8192MB |
| Памет тип: | DDR3L Onboard+So-Dimm |
| HDD обем: | 128GB |
| HDD стандарт: | 2.5 Inch SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 5500 |
| USB: | USB 3.0 |
| Доп. инфо: | Fingerprint Reader Camera WWAN Mini DisplayPort IPS 2xBattery |
| Статус: | Клас Б |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна