ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) Клас A Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) Клас A
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) Клас A
Lenovo
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
КОД:
80111321
‣
14" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
16GB LPDDR3
‣
Intel Core i5 8265U 1600MHz 6MB
‣
256GB M.2 NVMe SSD
‣
Intel UHD Graphics 620
347,62 €
/
679.89 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 8265U 1600MHz 6MB |
| Памет обем: | 16GB |
| Памет тип: | LPDDR3 |
| HDD обем: | 256GB |
| HDD стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel UHD Graphics 620 |
| USB: | USB 3.1 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Доп. инфо: | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS |
| Статус: | Клас A |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна