ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T470s Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T470s
Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad T470s
Lenovo
РЕНОВИРАН
ИЗЧЕРПАН
КОД:
80122105
‣
14" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
8GB DDR4 Onboard+So-Dimm
‣
Intel Core i7 7600U 2800MHz 4MB
‣
256GB M.2 SATA SSD
‣
Intel HD Graphics 620
194,26 €
/
379.94 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad T470s |
| Процесор: | Intel Core i7 |
| Процесор честота: | 7600U 2800MHz 4MB |
| Памет обем: | 8192MB |
| Памет тип: | DDR4 Onboard+So-Dimm |
| HDD обем: | 256GB |
| HDD стандарт: | M.2 SATA SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 620 |
| USB: | USB 3.0 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Доп. инфо: | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS |
| Статус: | Клас B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна