ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптоп Lenovo ThinkPad T460 Клас B Лаптоп Lenovo ThinkPad T460 Клас B
Лаптоп Lenovo ThinkPad T460 Клас B
Lenovo
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
КОД:
80120584
152,85 €
/
298.95 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad T460 |
| Процесор: | Intel Core i7 |
| Процесор честота: | 6600U 2600MHz 4MB |
| Памет обем: | 8192MB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3L |
| HDD обем: | 128GB |
| HDD стандарт: | 2.5 Inch SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 520 |
| USB: | USB 3.0 |
| Доп. инфо: | Fingerprint Reader Camera HDMI Mini DisplayPort 2xBattery |
| Статус: | Клас B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
НА СКЛАД
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна