ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, HP 255R G10 Turbo silver, AMD Ryzen 5 7535U(up to 4.6GH/16MB/6C) Лаптоп, HP 255R G10 Turbo silver, AMD Ryzen 5 7535U(up to 4.6GH/16MB/6C)
Лаптоп, HP 255R G10 Turbo silver, AMD Ryzen 5 7535U(up to 4.6GH/16MB/6C)
HP
НА СКЛАД
КОД:
B9YQ7ET
‣
15.6" (39.62 cm), 300nits
‣
16GB 4800MT/s (1x16GB)
‣
AMD Ryzen 5 7535U 2.90 GHz, 16 MB cache
‣
512GB PCIe NVMe
‣
AMD Radeon 660M
Обща производителност
68%
Процесор
71%
Видео карта
42%
Бързина диск
85%
775,60 €
/
1516.94 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | 255R |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535U 2.90 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 660M |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with temporal noise reduction |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer, HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.6 x 1.6 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.66 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна