ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2557, Intel Core 9 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads) Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2557, Intel Core 9 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads)
Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2557, Intel Core 9 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads)
Asus
НА СКЛАД
КОД:
90NB13W2-M00PT0
‣
16.0" (40.64 cm), 300 nits
‣
24GB (8GB on board + 16GB) DDR5
‣
Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache
‣
1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0
‣
Intel Graphics
Обща производителност
94%
Процесор
97%
Видео карта
55%
Бързина диск
88%
1.221,59 €
/
2389.22 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | Vivobook |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core 9 |
| Процесор | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 24GB (8GB on board + 16GB) |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera with privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 68W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 24.9 x 1.99 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.88 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна