ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2192, Intel i5-13420H Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2192, Intel i5-13420H
Лаптоп, Asus Vivobook X1605VA-SH2192, Intel i5-13420H
Asus
НА СКЛАД
КОД:
90NB10N2-M02NB0
‣
16.0" (40.64 cm), 300 nits
‣
16GB (8GB on board + 8GB)
‣
Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache
‣
1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0
‣
Intel UHD Graphics
Обща производителност
83%
Процесор
87%
Видео карта
58%
Бързина диск
88%
743,99 €
/
1455.12 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | Dell Pro 15 |
|---|---|
| Софтуер | WINDOWS 11 |
| Процесор, серия | Intel Core 3 |
| Процесор | Intel Core 3 100U 1.20 GHz, 10 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 8GB 4400MT/s (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Realtek ALC3204, High Definition Audio interface, Two speakers |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, One M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One Universal Audio port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | One SD-card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD RGB camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 65W AC rugged adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.5 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна