ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856,Ultra 7 258V 32GB 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores) Лаптоп, Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856,Ultra 7 258V 32GB 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores)
Лаптоп, Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856,Ultra 7 258V 32GB 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores)
Asus
НА СКЛАД
КОД:
90NX0861-M015P0
‣
14.0" (35.56 cm), 400 nits
‣
32GB onboard LPDDR5X
‣
Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache
‣
1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
‣
Intel Arc Graphics
Обща производителност
91%
Процесор
93%
Видео карта
65%
Бързина диск
88%
1.275,59 €
/
2494.84 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | ExpertBook |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, слотове | Not Available |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot, Trusted Platform Module (TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.3 x 1.6 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.29 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна