ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптоп ACER A315-510P-C50P, 15.60" Лаптоп ACER A315-510P-C50P, 15.60"
Лаптоп ACER A315-510P-C50P, 15.60"
Acer
КОД:
188518
‣
15.6''
‣
8GB DDR-4
‣
Intel® Processor N100 6M Cache, up to 3.40 GHz
‣
512 GB SSD:PCIe NVMe
‣
Вградена Intel® UHD Graphics
383,91 €
/
750.86 лв
ИзчерпанЗапитайте за наличност: 0898 72 00 60
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Тип на продукта: | лаптоп |
| Подходящ: | Офис, работа и учение |
| Процесор: | Intel® Processor N100 6M Cache, up to 3.40 GHz |
| Видео карта: | Вградена Intel® UHD Graphics |
| Памет: | 8 GB LDDR5 |
| Слотове за памет: | |
| Твърд диск: | Няма |
| SSD диск: | SSD:PCIe NVMe, 512 GB |
| Дисплей: | 15.60 '' |
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип дисплей: | FHD/LED/LCD |
| Честота: | 60Hz |
| Аудио: | |
| Оптично устройство: | Няма |
| Безжична свързаност: | Wifi |
| LAN: | Няма вграден LAN порт |
| Интерфейси и портове: | HDMI:Yes; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A ports:2; Number of USB 3.2 Gen 2 Type-C ports:1; Total number of USB ports:3; USB Type-C:Yes |
| Клавиатура: | Language: ENG+BG |
| Батерия: | 3-celled Lithium-ion (Li-Ion) 40 Wh |
| Тегло: | 1.70 kg |
| Размери: | 18.90 X 362.9 X 237.5 mm |
| Цвят: | Сив |
| Офис пакет: | Без |
| Антивирусен софтуер: | Microsoft Defender ( стандарт ) |
| Операционна система: | Windows 10 или Windows 11 |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
| Предимства на предлагания лаптоп от dservice.bg: | Възможност за замяна в рамките на 14 дни; Конкурентна цена |
| Наличност: | Във външен склад с доставка до 1 работен ден. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна