ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Lenovo ThinkPad Yoga 11e (4th Gen) Клас А- Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e (4th Gen) Клас А- Реновиран лаптоп
Lenovo ThinkPad Yoga 11e (4th Gen) Клас А- Реновиран лаптоп
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80131924
‣
11.6" 1366x768 WXGA LED 16:9
‣
8GB So-Dimm DDR4
‣
Intel Core i3 7100U 2400MHz 3MB
‣
128GB M.2 SATA SSD
‣
Intel HD Graphics 520
Обща производителност
66%
Процесор
68%
Видео карта
40%
Бързина диск
78%
152,87 €
/
298.99 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad Yoga 11e (4th Gen) |
| Процесор: | Intel Core i3 |
| Процесор честота: | 7100U 2400MHz 3MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 128GB |
| Storage стандарт: | M.2 SATA SSD |
| Екран размер: | 11.6" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 520 |
| USB: | USB 3.0 |
| Доп. инфо: | Camera HDMI IPS Touchscreen |
| Статус: | Grade A- |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна