ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Dell Latitude 5320 Клас C Реновиран лаптоп Dell Latitude 5320 Клас C Реновиран лаптоп
Dell Latitude 5320 Клас C Реновиран лаптоп
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80130042
‣
13.3" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
8GB DDR4 Onboard
‣
Intel Core i3 1125G4 up to 3.70GHz 8MB
‣
256GB M.2 NVMe SSD
‣
Intel UHD Graphics
Обща производителност
86%
Процесор
88%
Видео карта
63%
Бързина диск
90%
163,10 €
/
319.0 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Dell |
| Модел: | Latitude 5320 |
| Процесор: | Intel Core i3 |
| Процесор честота: | 1125G4 up to 3.70GHz 8MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | DDR4 Onboard |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 13.3" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel UHD Graphics |
| USB: | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Доп. инфо: | Camera HDMI IPS |
| Статус: | Grade C |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна