ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, Asus ExpertBook P1503CVA-S72810,Intel Core 5 210H 2.2 GHz Лаптоп, Asus ExpertBook P1503CVA-S72810,Intel Core 5 210H 2.2 GHz
Лаптоп, Asus ExpertBook P1503CVA-S72810,Intel Core 5 210H 2.2 GHz
Asus
НА СКЛАД
КОД:
90NX0881-M037B0
‣
15.6" (39.62 cm), 300nits
‣
16GB DDR5
‣
Intel Core 5 210H 1.60 GHz, 12 MB cache
‣
512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
‣
Intel Graphics
Обща производителност
92%
Процесор
94%
Видео карта
74%
Бързина диск
88%
751,19 €
/
1469.2 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | ExpertBook |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core 5 |
| Процесор | Intel Core 5 210H 1.60 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.2 x 2.0 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.62 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна