ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- SSD хард дискове
- Твърд диск, Transcend 250GB, M.2 2280 SSD, SATA3 B+M Key, TLC Твърд диск, Transcend 250GB, M.2 2280 SSD, SATA3 B+M Key, TLC
Твърд диск, Transcend 250GB, M.2 2280 SSD, SATA3 B+M Key, TLC
Transcend
КОД:
TS250GMTS825S
‣
M.2 (2280)
‣
Up to 330 MB/s
‣
За лаптоп / настолен
‣
250GB
‣
Up to 500 MB/s
69,71 €
/
136.34 лв
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
- Технически параметри
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Капацитет, GB | 250 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 330 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.6 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна