ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Лаптопи
- Лаптоп, Asus TUF FA506NCG-HN207,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 15.6" FHD (1920x1080)144 Hz Лаптоп, Asus TUF FA506NCG-HN207,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 15.6" FHD (1920x1080)144 Hz
Лаптоп, Asus TUF FA506NCG-HN207,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 15.6" FHD (1920x1080)144 Hz
Asus
НА СКЛАД
КОД:
90NR0JF7-M00L70
‣
15.6" (39.62 cm), 250nits
‣
16GB 4800MHz (2x8GB) DDR5
‣
AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache
‣
1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2
‣
NVIDIA GeForce RTX 3050
Обща производителност
82%
Процесор
73%
Видео карта
85%
Бързина диск
82%
928,44 €
/
1815.87 лв
Доставка:
2-3 работни дни
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Серия | Gaming |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | AMD |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | AI noise-canceling technology, DTS Audio Processing, Hi-Res certification (for headphone), Built-in array microphone |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 PCIe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720P HD camera |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.6 x 2.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.30 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна