ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Dell Latitude E7470 Клас B Реновиран лаптоп Dell Latitude E7470 Клас B Реновиран лаптоп
Dell Latitude E7470 Клас B Реновиран лаптоп
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80131842
‣
14" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
8GB So-Dimm DDR4
‣
Intel Core i7 6600U 2600MHz 4MB
‣
128GB M.2 SATA SSD
‣
Intel HD Graphics 520
Обща производителност
62%
Процесор
64%
Видео карта
38%
Бързина диск
82%
148,27 €
/
289.99 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Dell |
| Модел: | Latitude E7470 |
| Процесор: | Intel Core i7 |
| Процесор честота: | 6600U 2600MHz 4MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 128GB |
| Storage стандарт: | M.2 SATA SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 520 |
| USB: | USB 3.0 |
| Доп. инфо: | Camera HDMI Mini DisplayPort IPS |
| Статус: | Grade B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна