ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Dell Latitude 3120 Клас B Реновиран лаптоп Dell Latitude 3120 Клас B Реновиран лаптоп
Dell Latitude 3120 Клас B Реновиран лаптоп
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80131919
‣
11.6" 1366x768 WXGA LED 16:9
‣
4GB LPDDR4
‣
Intel Pentium Quad-Core Silver N5100 1100MHz 4MB
‣
128GB M.2 NVMe SSD
‣
Intel UHD Graphics
Обща производителност
48%
Процесор
50%
Видео карта
32%
Бързина диск
70%
106,86 €
/
209.0 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Dell |
| Модел: | Latitude 3120 |
| Процесор: | Intel Pentium Quad-Core Silver |
| Процесор честота: | N5100 1100MHz 4MB |
| Памет обем: | 4GB |
| Памет тип: | LPDDR4 |
| Storage обем: | 128GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 11.6" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | Intel UHD Graphics |
| USB: | USB 3.2 and USB Type-C/DisplayPort |
| Доп. инфо: | Camera HDMI |
| Статус: | Grade B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна