ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) Клас B Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) Клас B Реновиран лаптоп
-9% ОТСТЪПКА
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) Клас B Реновиран лаптоп
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80114614
‣
14" 1920x1080 Full HD 16:9
‣
8GB LPDDR3
‣
Intel Core i5 7200U 2500MHz 3MB
‣
256GB M.2 NVMe SSD
‣
Intel HD Graphics 620
Обща производителност
75%
Процесор
70%
Видео карта
40%
Бързина диск
90%
203,00 €
/
397.03 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 7200U 2500MHz 3MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | LPDDR3 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 620 |
| USB: | USB 3.1 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Доп. инфо: | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS |
| Статус: | Grade B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна