ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Lenovo ThinkPad 13 (2nd Gen) Клас C Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad 13 (2nd Gen) Клас C Реновиран лаптоп
Lenovo ThinkPad 13 (2nd Gen) Клас C Реновиран лаптоп
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
КОД:
80131813
‣
13.3" 1366x768 WXGA LED 16:9
‣
8GB So-Dimm DDR4
‣
Intel Core i5 7200U 2500MHz 3MB
‣
256GB M.2 SATA SSD
‣
Intel HD Graphics 620
Обща производителност
68%
Процесор
70%
Видео карта
42%
Бързина диск
80%
147,76 €
/
288.99 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad 13 (2nd Gen) |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 7200U 2500MHz 3MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 SATA SSD |
| Екран размер: | 13.3" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 620 |
| USB: | USB 3.1 and USB Type-C |
| Доп. инфо: | Camera HDMI |
| Статус: | Grade C |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Dell
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
Гр. Варна
Lenovo
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна