ПРОДУКТИ
Нужда от помощ? Свържете се с нас
0898 72 00 60
office@dservice.bg
Вашата количка е празна
- Начало
- Втора употреба
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (AMD) Grade B - Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (AMD) Grade B - Реновиран лаптоп
Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (AMD) Grade B - Реновиран лаптоп
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
КОД:
80128976
‣
14" 1366x768 WXGA LED 16:9
‣
AMD Ryzen 3 PRO 4450U 2500MHz 4MB
‣
8GB So-Dimm DDR4
‣
256GB M.2 NVMe SSD
‣
AMD Radeon Graphics
Обща производителност
62%
Процесор
60%
Видео карта
50%
Бързина диск
70%
169,13 €
/
330.79 лв
Доставка:
до 24 часа
?
Нужда от консултация?
в брой
с карта
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Допълнителна защита на продукта
Купи на изплащане с UniCredit. Попитай за оферта!
- Технически параметри
| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad L14 Gen 1 (AMD) |
| Процесор: | AMD Ryzen 3 PRO |
| Процесор честота: | 4450U 2500MHz 4MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| HDD обем: | 256GB |
| HDD стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 14" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | AMD Radeon Graphics |
| USB: | USB 3.2 and USB Type-C/DisplayPort |
| Доп. инфо: | Camera HDMI |
| Статус: | Grade B |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |
Горещи оферти
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
DELL
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна
HP
РЕНОВИРАН
гр. Варна
LENOVO
РЕНОВИРАН
гр. Варна